Табло автостанції (автовокзалу) "САРНИ"

Розклад руху автобусів, місто САРНИ (Рівненська область, UA)

Час: Маршрут автобуса: Місць: Статус Автобус/Перевізник % Кінцева
Приб.  Варт.
28 травня 2022 р. (Субота)
20:30 28 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
Вiдмiнено БАЗ А079.25
ТОВ'СВ ЛАЙФ'
3% 23:50
20:40 28 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
На платформi 5
0894
НЕОПЛАН-208
ТДВ'КУЗНЕЦОВСЬКЕ АТП-15637'
87% 21:55 86,20
21:00 28 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю МЕРСЕДЕС-814
ПОЛІЩУК В.М.
90% 22:20 91,80
21:05 28 Тра
КИЇВ (KYIV)
3
Вiдмiнено СЕТРА 215
МЕЛЬНИК О.М.
0% 23:20
21:05 28 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
Вiдмiнено I-VAN A07A3-65
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
0% 00:15 179,10
21:35 28 Тра
КИЇВ (KYIV)
По прибуттю НЕОПЛАН-116
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 23:20 100,80
21:40 28 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю МЕРСЕДЕС-416
ПОЛІЩУК В.М.
0% 22:55 98,60
21:45 28 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю БАЗ А079.23
КОВТУНОВИЧ Г.Я.
0% 23:35 133,30
23:00 28 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю БАЗ А079.24
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
0% 00:55 133,20
23:30 28 Тра
САРНИ (SARNY)
20
Вiдмiнено БАЗ А079.23
СОЛОМКА С.В.
0% 04:45 448,00
29 травня 2022 р. (Неділя)
00:00 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
По прибуттю БАЗ А079.23
МЕЛЬНИК Н.В.
0% 05:10 280,00
00:10 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
По прибуттю НЕОПЛАН
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 05:20 560,00
00:30 29 Тра
КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ (KAMIN'-KASHYRS'KYI)
По прибуттю НЕОПЛАН
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 05:45 336,00
00:40 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
3
Вiдмiнено СЕТРА 215
МЕЛЬНИК О.М.
0% 06:00 280,70
01:00 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
Вiдмiнено НЕОПЛАН
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 06:00 336,00
01:15 29 Тра
ЛЮБЕШІВ (LIUBESHIV)
По прибуттю НЕОПЛАН
ЯЦУК Р.С.
0% 06:40 336,00
01:55 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
10
Вiдмiнено НЕОПЛАН-116
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 07:00 336,00
02:30 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
По прибуттю РЕНО
СОЛОМКА С.В.
0% 03:15 56,00
03:20 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
По прибуттю НЕОПЛАН-116
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 04:55 112,00
05:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
По прибуттю DENNIS JAWEL
ПУПКО В.М.
0% 06:10 60,50
05:00 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
10
Тимчасово не курсує НЕОПЛАН
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 10:30 336,00
06:05 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
5
В продажi БАЗ А079.24
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
13% 07:45 125,60
06:10 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
0% 06:40 31,80
06:10 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi БАЗ А079.23
КОТЕЛЬЧУК С.М.
100% 11:10 403,20
06:20 29 Тра
БЕРЕЗОВЕ-РОКИТНЕ (BEREZOVE-ROKITNE)
5
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
ГОНЧАР В.О.
0% 08:05 97,60
06:40 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
5
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
СОЩУК С.В.
0% 08:25 127,70
06:45 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує БАЗ-А079.23
ПУПКО В.М.
6% 07:55 67,20
06:45 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
3
В продажi БАЗ А079.23
МЕЛЬНИК О.М.
26% 10:10 152,70
07:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
16
В продажi ФОЛЬКСВ.LT-35
БЕРУН М.Є.
100% 08:45 127,70
07:00 29 Тра
КАРПИЛІВКА-РОКИТ (KARPILIVKA-ROKIT)
5
В продажi БАЗ А079.23
ГОНЧАР В.О.
77% 08:45 97,60
07:05 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-820
БЕРУН М.Є.
87% 08:50 127,70
07:05 29 Тра
ДІБРІВСЬК (DIBRIVS'K)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-814
БЕРУН М.Є.
81% 08:45 101,20
07:09 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
15
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 08:55 112,00
07:15 29 Тра
САРНИ (SARNY)
17
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-516
КРАМАРЧУК Т.Г.
0% 08:15 64,80
07:20 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi МАН_11220
ДЯКОВ Г.Г.
87% 09:05 151,80
07:30 29 Тра
МАР'ЯНІВКА (MAR'IANIVKA)
15
В продажi ГаЛАЗ 3209.10
МАСОВЕЦЬ С.С.
90% 09:15 127,70
07:30 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
32% 08:30 39,20
07:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС
СИТНИК А.С.
55% 09:00
07:33 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-609
ЗУБОК О.П.
3% 09:05 96,10
07:40 29 Тра
СТАРЕ СЕЛО (STARE SELO)
5
В продажi БАЗ А079.20
ГОНЧАР В.О.
45% 09:20 97,60
07:40 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
5
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-709
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
0% 09:25 159,00
07:45 29 Тра
СЕЛИЩЕ (SELYSCHE)
15
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
ПУПКО В.М.
0% 09:30 75,30
07:45 29 Тра
ОМИТ (OMYT)
5
В продажi I-VAN A07A3-65
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
67% 09:20 127,50
07:50 29 Тра
ВОРОНКИ (VORONKY)
15
В продажi БАЗ-А079.23
ПП'ВОЛОДИМИРЕЦЬ-АВТОЦЕНТР'0%
68% 09:27 145,60
07:50 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
65% 08:25 20,20
07:50 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ-А079.23
ПУПКО В.М.
68% 09:00 67,20
07:50 29 Тра
СЕЛЕЦЬ (SELETS')
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ОПАНАСЮК П.Ю.
71% 09:35 91,00
07:50 29 Тра
БОРОВЕ-РОКИТНО (BOROVE-ROKITNO)
5
В продажi YOUYI
ГОНЧАР В.О.
74% 09:35 97,60
07:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
0% 09:35
08:00 29 Тра
ОЗЕРО (OZERO)
15
В продажi БАЗ А079.23
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
87% 09:45 112,00
08:05 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-614
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
97% 09:50 159,00
08:05 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.25
ТРОХАНЕНКО А.П.
100% 10:05 138,90
08:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
0% 09:50
08:10 29 Тра
ВАРШАВА (WARSAW)
По прибуттю СЕТРА
МЕЛЬНИК О.М.
42% 10:00
08:10 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
5
В продажi БАЗ А079.23
ГРИЦЕНКО Б.П.
32% 09:40 127,70
08:15 29 Тра
ГРАБУНЬ (HRABUN')
15
В продажi БАЗ А079.23
ГРИЦЮК Т.С.
90% 10:00 96,10
08:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.24
ЯРМОЛЮК П.Є.
97% 09:45 84,00
08:30 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
0% 09:10 39,20
08:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
100% 09:50 123,20
08:30 29 Тра
САРНИ (SARNY)
40
В продажi DENNIS JAWEL
БІГУН В.І.
97% 13:30 448,00
08:30 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-416
ПОЛІЩУК В.М.
100% 10:15 127,70
08:35 29 Тра
ГОРОДИЩЕ-ДУБРОВ (GORODISHCHE-DUBROV)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-310
ЯЩУК Р.В.
97% 10:20 127,70
08:40 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
15
В продажi БАЗ А079.23
КОВТУНОВИЧ Г.Я.
97% 10:10 127,70
08:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.34
КУЖЕЛЬ О.М.
100% 10:45 105,70
08:50 29 Тра
ТРИПУТНЯ (TRYPUTNIA)
5
В продажi БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
77% 10:35 101,20
08:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
БЕРУН М.Є.
94% 09:50 68,30
09:00 29 Тра
ДУБНО (DUBNO)
15
В продажi БАЗ А079.04
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
100% 10:15 98,60
09:00 29 Тра
ЖЕШУВ-ЗАРІЧНЕ# (ZHESHUV-ZARICHNE#)
1
В продажi СЕТРА 215
МЕЛЬНИК О.М.
97% 14:00 280,70
09:15 29 Тра
ВЕЖИЦЯ (VEZHYTSIA)
15
В продажi БАЗ А079.25
ТОВ'СВ ЛАЙФ'
3% 10:55 127,70
09:15 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
77% 11:00 159,00
09:20 29 Тра
ЗАДОВЖЕ (ZADOVZHE)
15
В продажi БАЗ А079.23
КОЛОМІЄЦЬ В.Д.
87% 10:55 127,70
09:20 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
5
В продажi МЕРСЕДЕС-709
ДЗЬОБА П.Ф.
97% 10:50 127,70
09:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
ГАЙДУК В.О.
0% 11:15 106,40
09:25 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
АЛЕКСАНДРОВ В.Б.
74% 10:20 56,80
09:30 29 Тра
МУЛЬЧИЦІ (MUL'CHYTSI)
15
В продажi БАЗ А079.23
БІРА Б.А.
94% 11:15 159,00
09:35 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
КОЛОМІЄЦЬ В.Д.
94% 13:00
09:40 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
10% 10:55 98,60
09:45 29 Тра
СТЕПАНГОРОД (STEPANHOROD)
15
В продажi БАЗ А079.23
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
97% 11:30 159,00
09:50 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-313
КАРПОВИЧ Д.М.
74% 11:05 81,80
09:50 29 Тра
БУДКИ-КАМ'ЯНСЬКІ (BUDKY-KAM'IANS'KI)
5
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-711
ГЕРАСИМЧУК Т.Ф.
0% 11:20 127,70
10:00 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
15
В продажi НЕОПЛАН-116
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
80% 15:10 560,00
10:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi ЛАЗ-695
СІНЬКЕВИЧ О.О.
97% 11:15 35,80
10:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
6% 10:50 31,40
10:00 29 Тра
ОСОВА-ДУБР# (OSOVA-DUBR#)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ПОЛІЩУК В.М.
94% 11:45 127,70
10:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ-А079.23
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
100% 11:00 86,20
10:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.24
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
100% 12:02 129,80
10:10 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
5
В продажi БАЗ А079.20
ДОВМАНТОВИЧ В.М.
10% 11:55 96,10
10:15 29 Тра
САРНИ (SARNY)
40
В продажi DENNIS JAWEL
БІГУН В.І.
39% 15:25 448,00
10:20 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
15
В продажi БАЗ А079.23
ТОВ'СВ ЛАЙФ'
77% 12:05 127,70
10:30 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi БАЗ А079.20
ПП'ВОЛОДИМИРЕЦЬ-АВТОЦЕНТР'0%
52% 12:15 145,60
10:30 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-609
КАРПОВИЧ Д.М.
71% 12:00 69,40
10:40 29 Тра
НОБЕЛЬ-ЗАРІЧНЕ (NOBEL'-ZARICHNE)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
71% 12:15 127,70
10:45 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-609
ГЕРАСИМЧУК Т.Ф.
55% 13:50 172,80
10:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.24
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
97% 12:45 129,80
10:55 29 Тра
ЗЕЛЕНЬ (ZELEN')
5
В продажi БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
90% 12:40 101,20
11:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi БАЗ А079.23
СОЛОМКА С.В.
97% 16:10 448,00
11:00 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
10
В продажi БАЗ А079.23
ЯЦКО А.П.
100% 12:45 101,20
11:00 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
5
В продажi I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
87% 12:40 127,70
11:05 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
10
В продажi БАЗ-А079.23
БЕРУН М.Є.
97% 12:50 127,70
11:10 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
0% 11:40 31,80
11:13 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
10
В продажi БАЗ А079.20
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
74% 13:00 125,60
11:20 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
0% 11:55 20,20
11:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
100% 12:35 123,20
11:25 29 Тра
КУХІТСЬКА ВОЛЯ (KUKHITS'KA VOLIA)
15
В продажi БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
65% 13:00 91,10
11:30 29 Тра
ВИСОЦЬК (VYSOTS'K)
15
В продажi БАЗ А079.24
ЯРМОЛЮК П.Є.
55% 13:20 127,70
11:40 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
5
Тимчасово не курсує БАЗ А079.34
КУЖЕЛЬ О.М.
0% 13:15 82,50
11:45 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
БЕРУН М.Є.
100% 12:40 71,70
12:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
84% 13:00 39,20
12:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
57% 13:25 47,00
12:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ОПАНАСЮК П.Ю.
94% 13:00
12:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
18
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-311
ЧУЙ В.А.
0% 13:45 70,80
12:05 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
15
В продажi МЕРСЕДЕС
СИТНИК А.С.
42% 13:40 112,00
12:10 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
2
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
ЦЕРМОЛОНСЬКИЙ Ю.М.
0% 13:45 91,00
12:10 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-313
ДМИТРИШИН П.М.
0% 13:10 44,80
12:15 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
15
В продажi БАЗ А079.23
АЛЕКСАНДРОВ В.Б.
81% 14:00 101,20
12:15 29 Тра
НЕТІШИН (NETISHYN)
15
В продажi БАЗ А079.23
ПП'ОСТРОГ-АВТО'
82% 13:55 63,50
12:15 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-519
БЕРУН М.Є.
97% 13:15 68,30
12:30 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
97% 13:35
12:30 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
94% 14:15 159,00
12:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-609
СОЩУК С.В.
90% 13:10 51,50
12:35 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
3% 13:50 123,20
12:40 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС
ДОВМАНТОВИЧ В.М.
68% 13:40 55,10
12:45 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ-А079.23
ПУПКО В.М.
77% 13:55 67,20
12:50 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
10% 14:30 127,70
12:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
ГРИЦЕНКО Б.П.
23% 14:50 133,30
12:55 29 Тра
ОМИТ (OMYT)
5
Тимчасово не курсує I-VAN A07A3-65
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
0% 14:40 127,50
12:55 29 Тра
СМОРОДСЬК (SMORODS'K)
5
В продажi БАЗ А079.04
КУЗЬМИЧ В.Ф.
75% 14:45 101,20
13:00 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
15
Тимчасово не курсує ЮТОНГ
МЕЛЬНИК Н.В.
0% 13:40 28,00
13:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
81% 13:50 31,40
13:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-709
ДЗЬОБА П.Ф.
100% 14:30
13:00 29 Тра
ОЛЕВСЬК (OLEVS'K)
15
В продажi БАЗ А079.25
ТРОХАНЕНКО А.П.
100% 14:40 127,70
13:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi МАН_11220
ДЯКОВ Г.Г.
84% 14:25 117,70
13:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
МАСОВЕЦЬ С.С.
100% 14:45 84,00
13:10 29 Тра
ЛИСИЧИН (LYSYCHYN)
5
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
0% 14:50 127,50
13:20 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
15
В продажi БАЗ-А079.23
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
100% 15:05 159,00
13:25 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
ГОНЧАР В.О.
19% 14:20 55,90
13:30 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
5
В продажi БАЗ А079.24
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
81% 15:00 127,50
13:35 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
КОВТУНОВИЧ Г.Я.
97% 15:25 133,30
13:40 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-313
КАРПОВИЧ Д.М.
0% 14:55 81,80
13:40 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
94% 14:55 123,20
13:45 29 Тра
РІЧКИ (RICHKY)
5
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
ТОВ'СВ ЛАЙФ'
0% 15:20 127,70
13:50 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ТДВ'КУЗНЕЦОВСЬКЕ АТП-15637'
90% 15:30 111,30
13:50 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
15
В продажi ЮТОНГ
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
3% 15:05 67,20
13:55 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
20
В продажi РЕНО
СОЛОМКА С.В.
3% 19:15 448,00
13:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-814
ПОЛІЩУК В.М.
0% 15:20 91,80
14:10 29 Тра
САРНИ (SARNY)
16
В продажi ФОЛЬКСВ.LT-35
БЕРУН М.Є.
97% 15:55 127,70
14:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-416
ПОЛІЩУК В.М.
87% 15:25 98,60
14:15 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
15
В продажi БАЗ А079.34
КУЖЕЛЬ О.М.
100% 15:50 101,20
14:20 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
5
В продажi БАЗ А079.04
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
97% 17:10 193,80
14:20 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ-А079.23
ПУПКО В.М.
0% 15:30 67,20
14:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ПОЛІЩУК В.М.
94% 15:05 51,50
14:25 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
15
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
ПЕТРОВА С.І.
0% 16:10 101,20
14:30 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує БАЗ-А079.23
ПУПКО В.М.
0% 14:50 24,70
14:30 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
15
Тимчасово не курсує НЕОПЛАН
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 17:45 190,40
14:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi I-VAN A07A3-65
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
67% 17:45 179,10
14:31 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ-А079.23
ПП'ВОЛОДИМИРЕЦЬ-АВТОЦЕНТР'0%
3% 16:05
14:40 29 Тра
СЕЛЕЦЬ (SELETS')
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ОПАНАСЮК П.Ю.
68% 16:25 91,00
14:40 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-609
ЗУБОК О.П.
10% 15:30 55,10
14:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
ПП'ВОЛОДИМИРЕЦЬ-АВТОЦЕНТР'0%
58% 16:05 123,20
14:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
ТОВ'СВ ЛАЙФ'
77% 16:55 133,30
14:55 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
10
Тимчасово не курсує ЮТОНГ
МЕЛЬНИК Н.В.
0% 20:30 280,00
15:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
29% 16:00 39,20
15:00 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-614
ОНИСЬКЕВИЧ І.С.
84% 16:45 96,10
15:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
БЕРУН М.Є.
100% 16:00 68,30
15:10 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-609
СОЩУК С.В.
90% 16:55 127,70
15:15 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
ЯЦКО А.П.
100% 18:05
15:20 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi БАЗ А079.24
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
100% 17:05 159,00
15:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.20
ГОНЧАР В.О.
23% 18:10
15:25 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-310
ЯЩУК Р.В.
100% 17:15 106,40
15:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС
СИТНИК А.С.
16% 16:55
15:30 29 Тра
ТРИПУТНЯ (TRYPUTNIA)
5
В продажi БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
10% 17:15 101,20
15:30 29 Тра
САРНИ (SARNY)
10
В продажi ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
74% 16:20 60,50
15:32 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
15
Тимчасово не курсує БАЗ-А079.23
ПП'ВОЛОДИМИРЕЦЬ-АВТОЦЕНТР'0%
0% 17:50 145,60
15:35 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
100% 19:15 188,20
15:40 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
По прибуттю МЕРСЕДЕС-313
ДМИТРИШИН П.М.
3% 21:00 336,00
15:40 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
5
В продажi БАЗ А079.24
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
97% 17:10 125,60
15:48 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
5
В продажi МЕРСЕДЕС
ДОВМАНТОВИЧ В.М.
48% 17:30 96,10
15:50 29 Тра
ВЕЛИКІ ОЗЕРА (VELYKI OZERA)
15
В продажi БАЗ А079.23
ПАНЧУК С.О.
50% 17:54 127,70
15:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
ГОНЧАР В.О.
74% 17:30
15:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi ГаЛАЗ 3209.10
МАСОВЕЦЬ С.С.
87% 16:55 47,00
15:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
КОЛОМІЄЦЬ В.Д.
87% 19:05
15:58 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
3% 17:35 159,00
16:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
90% 17:15 98,60
16:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує ЛАЗ-695
СІНЬКЕВИЧ О.О.
0% 17:15 35,80
16:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-609
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
3% 16:55 56,00
16:05 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
ГРИЦЮК Т.С.
97% 18:45
16:10 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
5
В продажi МЕРСЕДЕС-709
ДЗЬОБА П.Ф.
90% 17:35 127,70
16:15 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
ЯРМОЛЮК П.Є.
65% 17:50 91,80
16:15 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
10
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
МЕЛЬНИК Н.В.
0% 18:05 67,20
16:20 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi НЕОПЛАН-208
ТДВ'КУЗНЕЦОВСЬКЕ АТП-15637'
94% 18:05 111,30
16:20 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
5
В продажi БАЗ А079.24
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
90% 17:55 125,60
16:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.20
ДОВМАНТОВИЧ В.М.
13% 17:15 55,10
16:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
Тимчасово не курсує I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
0% 17:45 98,60
16:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
97% 20:05
16:35 29 Тра
ПАРТИЗАНСЬКЕ (PARTYZANS'KE)
5
В продажi БАЗ А079.23
МАСОВЕЦЬ С.С.
97% 18:20 127,70
16:40 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
5
В продажi МЕРСЕДЕС-519
БЕРУН М.Є.
68% 18:20 127,70
16:40 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
5
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
ЗУБОК О.П.
0% 18:30 96,10
16:50 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
По прибуттю НЕОПЛАН
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
0% 18:40 112,00
16:50 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi БАЗ А079.23
ПП'ОСТРОГ-АВТО'
82% 20:25 142,70
16:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.04
КУЗЬМИЧ В.Ф.
100% 19:40
16:55 29 Тра
САРНИ (SARNY)
18
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-311
ЧУЙ В.А.
0% 18:40 70,80
17:00 29 Тра
ОСОВА-ДУБР# (OSOVA-DUBR#)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ПОЛІЩУК В.М.
3% 18:45 127,70
17:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi YOUYI
ГОНЧАР В.О.
74% 18:45
17:00 29 Тра
КИЇВ-ВОЛОДИМИРЕЦЬ (KIЇV-VOLODIMIRETS')
По прибуттю НЕОПЛАН-212
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
90% 09:25 1600,00
17:05 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
100% 18:45
17:10 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
0% 17:40 31,80
17:10 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
КАРПОВИЧ Д.М.
0% 18:40 69,40
17:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
100% 18:25 123,20
17:10 29 Тра
ЗАРІЧНЕ (ZARICHNE)
15
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
КОВТУНОВИЧ Г.Я.
3% 18:45 127,70
17:10 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
ПУПКО В.М.
0% 19:00 75,30
17:15 29 Тра
САРНИ (SARNY)
17
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-516
КРАМАРЧУК Т.Г.
0% 18:15 64,80
17:20 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
100% 18:10 31,40
17:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
74% 19:15
17:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-711
ГЕРАСИМЧУК Т.Ф.
0% 20:10 172,80
17:25 29 Тра
ГОРОДИЩЕ (HORODYSCHE)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-609
ГАЙДУК В.О.
84% 19:10 127,70
17:30 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-416
ПОЛІЩУК В.М.
87% 19:15 127,70
17:30 29 Тра
ДІБРІВСЬК (DIBRIVS'K)
5
Тимчасово не курсує БАЗ А079.34
ПП'КОРЕЦЬАВТОТРАНС'
0% 19:15 100,50
17:35 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
71% 18:30 42,60
17:35 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.24
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
97% 19:30 129,80
17:45 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi DENNIS JAWEL
ПУПКО В.М.
6% 18:50 60,50
17:45 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ-А079.23
ПУПКО В.М.
13% 18:55 67,20
17:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ТДВ'КУЗНЕЦОВСЬКЕ АТП-15637'
97% 19:05 86,20
17:50 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
2
В продажi БАЗ А079.23
ЦЕРМОЛОНСЬКИЙ Ю.М.
80% 19:45 95,10
17:50 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
10
Тимчасово не курсує НЕОПЛАН
ЯЦУК Р.С.
0% 20:20 179,20
18:00 29 Тра
САРНИ (SARNY)
20
В продажi ПАЗ 32053
ПУПКО В.М.
84% 19:00 39,20
18:00 29 Тра
КАМ'ЯНЕ (KAM'IANE)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-609
ГЕРАСИМЧУК Т.Ф.
48% 19:55 127,70
18:05 29 Тра
ЗАДОВЖЕ (ZADOVZHE)
15
В продажi БАЗ А079.23
КОЛОМІЄЦЬ В.Д.
90% 19:40 127,70
18:05 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ А079.23
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
100% 20:15 165,80
18:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-820
БЕРУН М.Є.
81% 18:55 51,50
18:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
ТОВ'СВ ЛАЙФ'
0% 21:45 209,40
18:15 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
10
В продажi БАЗ-А079.23
БЕРУН М.Є.
100% 20:00 127,70
18:20 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
АЛЕКСАНДРОВ В.Б.
0% 19:15 56,80
18:25 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
71% 20:10 159,00
18:35 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
БІРА Б.А.
97% 20:45
18:35 29 Тра
САРНИ (SARNY)
15
В продажi БАЗ А079.23
САРНЕНСЬКЕ
100% 20:00 47,00
18:35 29 Тра
ЗЕЛЕНЬ (ZELEN')
5
Тимчасово не курсує БАЗ А079.23
КУЗЬМИЧ В.Ф.
0% 20:20 101,20
18:37 29 Тра
ЛУЦЬК (LUTS'K)
3
В продажi БАЗ А079.23
МЕЛЬНИК О.М.
22% 20:30 86,10
18:40 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
Тимчасово не курсує СЕТРА 215
МЕЛЬНИК О.М.
0% 20:35 67,40
18:50 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
84% 20:25 127,70
18:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-609
ПЕТРОВА С.І.
74% 19:55 54,60
19:00 29 Тра
КИЇВ (KYIV)
10
В продажi НЕОПЛАН
ТОВ'ВОЛОДИМИРЕЦЬТРАНССЕРВІС'
3% 20:00 56,00
19:00 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
5
В продажi БАЗ А079.23
БЕРУН М.Є.
65% 20:40 127,70
19:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
5
В продажi МЕРСЕДЕС-814
БЕРУН М.Є.
85% 20:35 83,00
19:00 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю СЕТРА
МЕЛЬНИК О.М.
100% 05:40 1300,00
19:10 29 Тра
ВОЛОДИМИРЕЦЬ (VOLODYMYRETS')
15
В продажi МЕРСЕДЕС
СИТНИК А.С.
13% 20:50 112,00
19:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
100% 20:05 71,70
19:15 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю БАЗ А079.20
ТОВ'АВТОФОРТУНА 2020'
16% 21:15 129,80
19:25 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-614
ЛОЗІНСЬКА Л.С.
55% 20:45 123,20
19:25 29 Тра
ДУБРОВИЦЯ (DUBROVYTSIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-814
ПОЛІЩУК В.М.
84% 21:10 127,70
19:40 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.23
ПАНЧУК С.О.
50% 21:40
19:42 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
СОЩУК С.В.
0% 20:32 51,50
19:45 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-614
ОНИСЬКЕВИЧ І.С.
81% 20:45 55,10
19:50 29 Тра
ВАРАШ (КУЗНЕЦОВСЬК) (VARASH)
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ТОВ'УКР-ПАС-ТРАНС'
6% 21:30 127,70
19:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi БАЗ-А079.23
ПП'ВОЛОДИМИРЕЦЬ-АВТОЦЕНТР'0%
25% 20:50 89,60
19:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
По прибуттю БАЗ А079.23
ЗУБКОВИЧ Ю.В.
67% 22:45
19:55 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-709
ЛЮБЕЧКО Ю.М.
0% 21:20
20:05 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-709
ДЗЬОБА П.Ф.
84% 21:35
20:10 29 Тра
ВИСОЦЬК (VYSOTS'K)
15
В продажi БАЗ А079.23
ЯРМОЛЮК П.Є.
13% 21:55 127,70
20:10 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi I-VAN A07A3-65
ОПАНАСЮК П.Ю.
55% 21:25
20:25 29 Тра
РОКИТНЕ (ROKYTNE)
15
В продажi БАЗ А079.23
АЛЕКСАНДРОВ В.Б.
4% 22:20 101,20
20:30 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi БАЗ А079.25
ТОВ'СВ ЛАЙФ'
3% 23:50
20:40 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
15
В продажi НЕОПЛАН-208
ТДВ'КУЗНЕЦОВСЬКЕ АТП-15637'
87% 21:55 86,20
20:53 29 Тра
РІВНЕ (RОVNО)
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-609
ЗУБОК О.П.
0% 21:45 55,10