На головну

Увага ! Iнформацiя у станi завантаження. Автоматичне поновлення через 15 секунд ...

Табло автостанції (автовокзалу) "КОСІВ"

Розклад руху автобусів, місто КОСІВ (Івано-франківська область, UA)

Час: Маршрут автобуса: Місць: Статус Автобус/Перевізник % Кінцева
Приб.  Варт.
21 вересня 2021 р. (Вівторок)
05:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
16
В продажi ІВЕКО-18
БАРАН В.В. (ФОП)
77% 07:45 114,60
05:50 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
83% 08:05 114,60
05:55 21 Вер
КУТИ (KUTY)
10
В продажi БАЗ-24
ЛЬВІВСЬКЕ АТП 14631
90% 12:40 296,00
06:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
В продажi БАЗ-25
ТОМЧУК Т.М.
97% 07:50 75,80
06:25 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
100% 13:00 278,00
06:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
100% 08:55 105,50
06:40 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
81% 07:00 9,50
06:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
86% 07:15 10,80
06:55 21 Вер
ВЕЛИКИЙ РОЖИН (VELYKYI ROZHYN)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
39% 09:10 114,60
06:55 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
68% 09:10 114,60
07:15 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-25
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
100% 10:20 107,50
07:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
23
В продажi ПАЗ-40
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
75% 08:20 22,40
07:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
0% 07:56 23,10
07:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
92% 07:50 11,20
07:25 21 Вер
ТЮДІВ (TIUDIV)
20
В продажi БАЗ-24
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
84% 09:37 108,90
07:35 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 13:00 201,00
07:35 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
0% 08:35 40,50
07:40 21 Вер
КУТИ (KUTY)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
97% 11:20 130,50
07:50 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
90% 08:15 10,80
07:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
27
В продажi БАЗ-37
БАРАН В.В. (ФОП)
90% 08:30 37,30
07:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
15
Вiдмiнено БОГДАН-25
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 10:30 114,60
08:05 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
90% 08:26 14,40
08:10 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-31
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
88% 09:05 19,00
08:10 21 Вер
СТЕЦЕВА (STETSEVA)
15
В продажi НЕОПЛАН-20
МОДУЛЬТРАНС ПП
100% 10:40 105,50
08:11 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
85% 08:30 9,40
08:15 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
97% 08:30 10,70
08:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ШКРІБЛЯК М.В. (ФОП)
68% 10:40 102,00
08:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
28
В продажi ИВАН-28
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
88% 09:00 20,20
08:25 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
92% 08:50 11,20
08:40 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
88% 08:55 8,60
08:40 21 Вер
ТЮДІВ (TIUDIV)
20
В продажi БАЗ-29
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
100% 11:05 108,90
08:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi ПАЗ-39
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
77% 10:10 40,50
09:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
6
Вiдмiнено СЕТРА 48
СТРИБКО В.М.(ФОП)
89% 11:30
09:00 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
90% 09:25 10,80
09:00 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БОГДАН-25
БАРАН В.В. (ФОП)
69% 12:10 130,50
09:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 09:25 14,40
09:05 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
100% 10:15 40,80
09:05 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
68% 10:10 25,80
09:10 21 Вер
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
97% 10:25 53,90
09:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
61% 10:03 25,80
09:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
В продажi БАЗ-27
БАРАН В.В. (ФОП)
61% 10:05 16,60
09:25 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БОГДАН-34
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
100% 11:41 96,30
09:30 21 Вер
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
90% 09:55 9,40
09:30 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
92% 09:50 11,20
09:40 21 Вер
РОГАТИН (ROHATYN)
20
В продажi БАЗ-25
КОРИДА-ТРАНС ТОВ
96% 10:00 11,30
09:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
28
В продажi МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
90% 10:32 15,70
09:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
85% 10:05 8,60
10:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
54% 10:41 23,10
10:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
90% 10:20 14,40
10:05 21 Вер
БУРКУТ (BURKUT)
24
В продажi ПАЗ-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
97% 11:27 33,60
10:10 21 Вер
ВИЖНИЦЯ (VYZHNYTSIA)
10
Вiдмiнено БАЗ-23
МЕЛЬНИЧУК В.В.(ФОП)
0% 13:00 96,70
10:15 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС 24
БАРАН В.В. (ФОП)
60% 12:40 114,60
10:20 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
90% 10:45 10,80
10:25 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
ГРОС Ф.Г.
100% 11:35 51,90
10:30 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi ПАЗ-28
КОНОВАЛОВ В.І.
100% 13:20 70,10
10:30 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
92% 10:55 11,20
10:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
23
В продажi МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
71% 11:50 29,10
10:36 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 10:55 9,40
10:40 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
12629 АТП ТЗОВ
94% 13:25 107,90
10:45 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 11:25 20,10
10:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
86% 11:11 14,40
11:00 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
Вiдмiнено БАЗ-25
12629 АТП ТЗОВ
0% 12:10 38,50
11:00 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
Вiдмiнено БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 11:45 24,90
11:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
28
В продажi ИВАН-28
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
90% 11:50 20,20
11:05 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-25
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
88% 12:00 19,00
11:10 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
27
В продажi БОГДАН-27
ОСТАПА В.М. (ФОП)
94% 13:45 96,30
11:15 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
86% 11:40 10,80
11:17 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
94% 11:37 9,50
11:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
88% 11:35 8,60
11:30 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
90% 12:40 40,90
11:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
В продажi БАЗ-27
БАРАН В.В. (ФОП)
58% 12:15 16,60
11:31 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
88% 11:55 11,20
11:45 21 Вер
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 12:05 9,40
11:45 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
86% 12:06 14,40
11:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
86% 13:15 29,10
12:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК М.В. (ФОП)
80% 12:55 16,90
12:05 21 Вер
КУТИ (KUTY)
16
В продажi БАЗ-25
КОРИДА-ТРАНС ТОВ
92% 16:15 187,20
12:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
98% 14:40 105,50
12:15 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
86% 12:40 10,80
12:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
60% 13:18 25,80
12:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено ПАЗ-672
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 13:30 37,30
12:25 21 Вер
ВИЖНИЦЯ (VYZHNYTSIA)
20
В продажi БАЗ-23
ЗЛАГОДА МП
87% 20:27 289,90
12:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi БАЗ-29
БАРАН В.В. (ФОП)
100% 14:50 114,60
12:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
БАРАН В.В. (ФОП)
23% 13:50 25,80
12:35 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
88% 13:00 11,20
12:36 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 12:55 9,40
12:40 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
97% 12:55 10,70
12:40 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
20
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
0% 13:42 40,50
12:45 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
69% 13:40 25,80
12:50 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
20
В продажi БОГДАН-27
ОСТАПА В.М. (ФОП)
97% 14:00 34,30
12:50 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
97% 13:50 40,80
13:00 21 Вер
ВЕЛИКИЙ РОЖИН (VELYKYI ROZHYN)
20
Тимчасово не курсує БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 15:35 114,60
13:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
23
В продажi ПАЗ-40
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
81% 14:05 22,40
13:05 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
88% 13:20 8,60
13:10 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
23
В продажi МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
71% 14:26 29,10
13:15 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
86% 13:40 10,80
13:20 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
20
В продажi БАЗ-24
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
77% 13:50 17,20
13:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
86% 13:41 14,40
13:25 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
ГРОС Ф.Г.
92% 14:40 51,90
13:35 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
67% 14:40 25,80
13:40 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
50% 14:21 23,10
13:40 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
БАРАН В.В. (ФОП)
73% 15:50 114,60
13:50 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
88% 14:15 11,20
14:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
36
Вiдмiнено ПАЗ-24
КОСІВСЬКЕ СКІФ АВТО ПАТ
0% 18:46 73,70
14:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 15:25 37,30
14:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
В продажi БАЗ-27
БАРАН В.В. (ФОП)
58% 14:45 16,60
14:10 21 Вер
ЛЬВІВ (LVIV)
10
В продажi БАЗ-24
ЛЬВІВСЬКЕ АТП 14631
93% 14:30 11,20
14:10 21 Вер
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
97% 15:20 53,90
14:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 15:00 20,10
14:25 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
81% 14:40 8,60
14:30 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
95% 16:50 114,60
14:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
86% 14:51 14,40
14:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi ПАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
67% 15:37 25,80
14:30 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi НЕОПЛАН-47
ТУР-ТРАНС-Р
98% 15:20 1950,00
14:35 21 Вер
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 15:00 9,40
14:45 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
28
В продажi ИВАН-28
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
90% 15:35 20,20
14:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
28
В продажi МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
86% 15:32 15,70
14:50 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
Вiдмiнено БАЗ-25
12629 АТП ТЗОВ
0% 17:45 122,80
15:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi ПАЗ-39
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
73% 16:20 40,50
15:00 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
86% 15:25 10,80
15:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
23% 16:30 37,30
15:00 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
5
В продажi НЕОПЛАН-49
МОДУЛЬТРАНС ПП
17% 14:20
15:00 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi НЕОПЛАН-49
МОДУЛЬТРАНС ПП
24% 16:20 1600,00
15:10 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-25
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
88% 16:05 19,00
15:20 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
97% 16:45 40,80
15:30 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
54% 15:55 11,20
15:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
81% 17:50 114,60
15:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
11
В продажi НЕОПЛАН-47
П-ТРАНС
100% 13:10
15:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
86% 15:50 14,40
15:35 21 Вер
БУКОВЕЛЬ ТК (BUKOVEL' TK)
20
В продажi НЕОПЛАН-20
МОДУЛЬТРАНС ПП
98% 17:45 73,70
15:36 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 15:55 9,40
15:45 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-19
БАРАН В.В. (ФОП)
62% 16:55 40,90
15:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi БАЗ-29
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
97% 18:05 102,00
15:50 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
94% 16:10 9,50
16:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
81% 16:15 8,60
16:00 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
86% 16:25 10,80
16:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
Затримка МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК М.В. (ФОП)
0% 16:55 16,90
16:10 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
Затримка ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
19% 17:00 25,80
16:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
ГРОС Ф.Г.
92% 17:35 51,90
16:15 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi БОГДАН-27
ОСТАПА В.М. (ФОП)
100% 19:00 96,30
16:20 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi ПАЗ-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
94% 20:00 68,20
16:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено ПАЗ-40
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
0% 17:25 22,40
16:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
0% 17:46 29,10
16:31 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
58% 16:55 11,20
16:35 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
27
В продажi БАЗ-37
БАРАН В.В. (ФОП)
86% 17:18 37,30
16:40 21 Вер
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 17:05 9,40
16:40 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ШКРІБЛЯК М.В. (ФОП)
57% 19:05 102,00
16:45 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 17:25 20,10
16:55 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
86% 18:10 29,10
17:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
69% 18:00 25,80
17:05 21 Вер
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
94% 17:20 10,70
17:07 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
86% 17:30 10,80
17:10 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
50% 17:51 23,10
17:10 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БОГДАН-34
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
84% 18:05 36,20
17:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
0% 18:14 40,50
17:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено ПАЗ-672
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 18:20 37,30
17:20 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
27
Вiдмiнено МАН-35
МОДУЛЬТРАНС ПП
90% 07:30 550,00
17:20 21 Вер
КИЇВ (KYIV)
5
Вiдмiнено МАН-35
МОДУЛЬТРАНС ПП
0% 07:00 550,00
17:30 21 Вер
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
54% 17:55 11,20
17:30 21 Вер
ЗАМАГОРА (ZAMAHORA)
20
В продажi ПАЗ-28
КОНОВАЛОВ В.І.
98% 18:45 38,80
17:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-25
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
88% 18:25 19,00
17:30 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ-3205
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 18:50 25,80
17:40 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
81% 17:55 8,60
17:40 21 Вер
БУКОВЕЛЬ ТК (BUKOVEL' TK)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
57% 18:15 11,30
17:55 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
60% 19:00 25,80
18:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 18:27 9,40
18:00 21 Вер
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
94% 19:05 53,90
18:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
12629 АТП ТЗОВ
90% 20:20 107,90
18:00 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi НЕОПЛАН-49
ОПИРУК (ФОП)
100% 09:00 1500,00
18:10 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
В продажi БАЗ-25
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
100% 19:20 38,00
18:30 21 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
97% 19:25 40,80
18:30 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
В продажi МЕРСЕДЕС 24
БАРАН В.В. (ФОП)
55% 19:40 40,90
18:31 21 Вер
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
54% 18:55 11,20
18:45 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
100% 21:05 114,60
18:50 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
77% 19:05 8,60
19:05 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
23
Вiдмiнено БАЗ-23
МЕЛЬНИЧУК В.В.(ФОП)
0% 19:45 14,50
19:15 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 21:35 114,60
19:55 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
92% 12:40 40,90
20:00 21 Вер
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
62% 20:15 8,60
20:20 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 21:00 22,70
20:20 21 Вер
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
10
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
50% 21:30 40,90
20:40 21 Вер
ЛЬВІВ (LVIV)
10
В продажi БАЗ-23
ЗЛАГОДА МП
61% 21:08 16,20
22 вересня 2021 р. (Середа)
05:30 22 Вер
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
БАРАН В.В. (ФОП)
77% 07:45 114,60
05:50 22 Вер
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
83% 08:05 114,60