На головну

Увага ! Iнформацiя у станi завантаження. Автоматичне поновлення через 15 секунд ...

Табло автостанції (автовокзалу) "КОСІВ"

Розклад руху автобусів, місто КОСІВ (Івано-франківська область, UA)

Час: Маршрут автобуса: Місць: Статус Автобус/Перевізник % Кінцева
Приб.  Варт.
19 січня 2021 р. (Вівторок)
08:25 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 08:50 11,20
08:35 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено ПАЗ-38
ГАБОРАК В.В
76% 09:42 26,10
08:40 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
69% 08:55 8,60
08:40 19 Січ
ТЮДІВ (TIUDIV)
18
В продажi БАЗ-29
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
97% 11:05 96,30
08:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
29
Вiдмiнено ПАЗ-39
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
76% 10:10 38,00
09:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
6
Вiдмiнено СЕТРА 48
СТРИБКО В.М.(ФОП)
38% 11:30
09:00 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
8
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 09:25 10,80
09:00 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
Вiдмiнено БОГДАН-25
БАРАН В.В. (ФОП)
88% 12:10 115,20
09:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
58% 09:25 12,60
09:05 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-16
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
93% 10:15 36,80
09:05 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 10:10 22,80
09:10 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
Затримка МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
73% 10:25 40,80
09:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-27
КОСІВСЬКЕ СКІФ АВТО ПАТ
35% 10:05 16,60
09:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
52% 10:03 22,80
09:25 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БОГДАН-34
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
90% 11:41 96,30
09:30 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 09:55 9,40
09:30 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 09:50 11,20
09:40 19 Січ
РОГАТИН (ROHATYN)
20
Вiдмiнено БАЗ-25
КОРИДА-ТРАНС ТОВ
85% 10:00 9,30
09:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
28
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
41% 10:32 15,70
09:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
69% 10:05 8,60
10:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
54% 10:41 16,90
10:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 10:20 12,60
10:05 19 Січ
БУРКУТ (BURKUT)
24
Затримка ПАЗ-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
87% 11:27 33,60
10:10 19 Січ
ВИЖНИЦЯ (VYZHNYTSIA)
10
Вiдмiнено БАЗ-23
МЕЛЬНИЧУК В.В.(ФОП)
0% 13:00 96,70
10:20 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
8
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 10:45 10,80
10:25 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
ГРОС Ф.Г.
68% 11:35 42,70
10:30 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi ПАЗ-28
КОНОВАЛОВ В.І.
93% 13:20 62,00
10:30 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 10:55 11,20
10:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
45% 11:50 29,10
10:36 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 10:55 9,40
10:40 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
16
В продажi МЕРСЕДЕС-16
12629 АТП ТЗОВ
100% 13:25 94,40
10:45 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
54% 11:25 16,60
10:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 11:11 12,60
11:00 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
Вiдмiнено БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 11:45 22,10
11:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
28
Вiдмiнено ИВАН-28
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
76% 11:50 20,20
11:05 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-25
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
80% 12:00 19,00
11:10 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
27
Затримка БОГДАН-27
ОСТАПА В.М. (ФОП)
97% 13:45 96,30
11:15 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
8
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 11:40 10,80
11:17 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
97% 11:37 9,50
11:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
69% 11:35 8,60
11:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-27
КОСІВСЬКЕ СКІФ АВТО ПАТ
35% 12:15 16,60
11:30 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
Вiдмiнено БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
81% 12:40 36,00
11:31 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 11:55 11,20
11:45 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 12:05 9,40
11:45 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 12:06 12,60
11:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
41% 13:15 29,10
12:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК М.В. (ФОП)
52% 12:55 16,90
12:05 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
Вiдмiнено БАЗ-25
КОРИДА-ТРАНС ТОВ
85% 16:15 154,20
12:15 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
97% 14:40 93,20
12:15 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 12:40 10,80
12:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
48% 13:18 22,80
12:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено ПАЗ-672
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 13:30 30,70
12:25 19 Січ
ВИЖНИЦЯ (VYZHNYTSIA)
20
В продажi БАЗ-23
ЗЛАГОДА МП
75% 20:27 289,90
12:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi БАЗ-29
БАРАН В.В. (ФОП)
93% 14:50 101,10
12:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
БАРАН В.В. (ФОП)
13% 13:50 21,30
12:35 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 13:00 11,20
12:36 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 12:55 9,40
12:40 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
90% 12:55 8,20
12:40 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
4% 13:42 38,00
12:45 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
59% 13:40 22,80
12:50 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
20
В продажi БОГДАН-27
ОСТАПА В.М. (ФОП)
97% 14:00 34,30
12:50 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-16
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
93% 13:50 36,80
13:00 19 Січ
ВЕЛИКИЙ РОЖИН (VELYKYI ROZHYN)
20
Вiдмiнено БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
70% 15:35 101,10
13:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено ПАЗ-40
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
59% 14:05 22,40
13:05 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
69% 13:20 8,60
13:10 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
45% 14:26 29,10
13:15 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
8
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 13:40 10,80
13:20 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
20
В продажi БАЗ-25
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
70% 13:50 15,20
13:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 13:41 12,60
13:25 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
ГРОС Ф.Г.
64% 14:40 42,70
13:35 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
42% 14:40 22,80
13:40 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
54% 14:21 16,90
13:40 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено ІВЕКО-18
БАРАН В.В. (ФОП)
52% 15:50 101,10
13:50 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 14:15 11,20
13:55 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено ПАЗ-38
ГАБОРАК В.В
76% 14:57 26,10
14:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
36
Вiдмiнено ПАЗ-24
КОСІВСЬКЕ СКІФ АВТО ПАТ
5% 18:46 73,70
14:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-27
КОСІВСЬКЕ СКІФ АВТО ПАТ
39% 14:45 16,60
14:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 15:25 30,70
14:00 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi СЕТРА 50
П-ТРАНС
100% 09:00 1100,00
14:10 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
90% 15:20 40,80
14:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
58% 15:00 16,60
14:25 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
72% 14:40 8,60
14:30 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
79% 16:50 101,10
14:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 14:51 12,60
14:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
62% 15:37 21,30
14:30 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi НЕОПЛАН-47
ТУР-ТРАНС-Р
84% 15:20 1550,00
14:35 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 15:00 9,40
14:45 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
28
Вiдмiнено ИВАН-28
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
76% 15:35 20,20
14:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
28
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
41% 15:32 15,70
15:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
29
Вiдмiнено ПАЗ-39
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
68% 16:20 38,00
15:00 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
11
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 15:25 10,80
15:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 16:30 32,90
15:00 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
4
В продажi НЕОПЛАН-49
МОДУЛЬТРАНС ПП
40% 14:20
15:00 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi НЕОПЛАН-49
МОДУЛЬТРАНС ПП
37% 16:20
15:10 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-25
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
80% 16:05 19,00
15:20 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-16
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
93% 16:45 36,80
15:30 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 15:55 11,20
15:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
65% 17:50 101,10
15:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
13
В продажi НЕОПЛАН-47
П-ТРАНС
100% 13:10
15:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 15:50 12,60
15:35 19 Січ
БУКОВЕЛЬ ТК (BUKOVEL' TK)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-22
МОДУЛЬТРАНС ПП
93% 17:45 60,80
15:36 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 15:55 9,40
15:45 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-19
БАРАН В.В. (ФОП)
80% 16:55 36,00
15:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi БАЗ-29
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
97% 18:05 96,30
15:50 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
97% 16:10 9,50
16:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
69% 16:15 8,60
16:00 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
8
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 16:25 10,80
16:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК М.В. (ФОП)
0% 16:55 16,90
16:10 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
42% 17:00 22,80
16:15 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
ГРОС Ф.Г.
60% 17:35 42,70
16:15 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi БОГДАН-27
ОСТАПА В.М. (ФОП)
100% 19:00 96,30
16:20 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi ПАЗ-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
87% 20:00 68,20
16:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено ПАЗ-40
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
0% 17:25 22,40
16:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
27% 17:46 29,10
16:31 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 16:55 11,20
16:35 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
27
Вiдмiнено БАЗ-37
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 17:18 32,90
16:40 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 17:05 9,40
16:40 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ШКРІБЛЯК М.В. (ФОП)
43% 19:05 96,30
16:45 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
15% 17:25 16,60
16:55 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
41% 18:10 29,10
17:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-31
БАРАН В.В. (ФОП)
59% 18:00 22,80
17:05 19 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
90% 17:20 8,20
17:07 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 17:30 10,80
17:10 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
54% 17:51 16,90
17:10 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БОГДАН-34
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
70% 18:05 36,20
17:15 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
4% 18:14 38,00
17:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено ПАЗ-672
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 18:20 30,70
17:20 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
28
Вiдмiнено МАН-35
МОДУЛЬТРАНС ПП
65% 07:30 550,00
17:20 19 Січ
КИЇВ (KYIV)
5
Вiдмiнено МАН-35
МОДУЛЬТРАНС ПП
0% 07:00 550,00
17:30 19 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 17:55 11,20
17:30 19 Січ
ЗАМАГОРА (ZAMAHORA)
20
В продажi ПАЗ-28
КОНОВАЛОВ В.І.
93% 18:45 34,30
17:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-25
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
76% 18:25 19,00
17:30 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ-3205
БАРАН В.В. (ФОП)
3% 18:50 21,30
17:40 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
69% 17:55 8,60
17:40 19 Січ
БУКОВЕЛЬ ТК (BUKOVEL' TK)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
87% 18:15 10,00
17:55 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
БАРАН В.В. (ФОП)
35% 19:00 22,80
18:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 18:27 9,40
18:00 19 Січ
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
90% 19:05 40,80
18:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
16
В продажi МЕРСЕДЕС-16
12629 АТП ТЗОВ
83% 20:20 94,40
18:00 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi НЕОПЛАН-49
ОПИРУК (ФОП)
100% 09:00 1100,00
18:30 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
В продажi БАЗ-25
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
100% 19:20 35,50
18:30 19 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-16
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
93% 19:25 36,80
18:31 19 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
58% 18:55 11,20
18:45 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
Затримка БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
77% 21:05 101,10
18:50 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
65% 19:05 8,60
19:05 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
23
Вiдмiнено БАЗ-23
МЕЛЬНИЧУК В.В.(ФОП)
0% 19:45 14,50
19:15 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
В продажi БАЗ-25
БАРАН В.В. (ФОП)
83% 21:35 101,10
19:55 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
84% 12:40 36,00
20:00 19 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
65% 20:15 8,60
20:20 19 Січ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKОVS'K)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 21:00 20,00
20:40 19 Січ
ЛЬВІВ (LVIV)
10
В продажi БАЗ-23
ЛЬВІВСЬКЕ АТП 14631
100% 21:08 14,70
20 січня 2021 р. (Середа)
05:30 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
БАРАН В.В. (ФОП)
58% 07:45 101,10
05:50 20 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
71% 08:05 101,10
06:00 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
25
В продажi БАЗ-25
ТОМЧУК Т.М.
42% 07:50 75,80
06:25 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
93% 13:00 229,00
06:30 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
93% 08:55 93,20
06:40 20 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
67% 07:00 9,50
06:50 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 07:15 10,80
06:55 20 Січ
ВЕЛИКИЙ РОЖИН (VELYKYI ROZHYN)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
55% 09:10 101,10
07:15 20 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi БАЗ-25
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
97% 10:20 107,50
07:15 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
0% 07:56 16,90
07:20 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 07:50 11,20
07:25 20 Січ
ТЮДІВ (TIUDIV)
20
В продажi БАЗ-24
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
70% 09:37 96,30
07:30 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
В продажi ПАЗ-40
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
50% 08:35 22,40
07:35 20 Січ
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
18
Тимчасово не курсує МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 13:00 201,00
07:35 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
8% 08:35 38,00
07:40 20 Січ
КУТИ (KUTY)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
93% 11:20 115,20
07:50 20 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
68% 08:15 10,80
07:50 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
27
В продажi БАЗ-37
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 08:30 32,90
07:50 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi БОГДАН-25
БАРАН В.В. (ФОП)
37% 10:30 101,10
08:05 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-21
БАРАН В.В. (ФОП)
45% 08:26 12,60
08:10 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-31
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
80% 09:05 19,00
08:10 20 Січ
СТЕЦЕВА (STETSEVA)
15
В продажi НЕОПЛАН-20
МОДУЛЬТРАНС ПП
93% 10:40 86,90
08:11 20 Січ
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
50% 08:30 9,40
08:15 20 Січ
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
73% 08:30 8,20
08:15 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ШКРІБЛЯК М.В. (ФОП)
84% 10:40 96,30
08:15 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
28
В продажi ИВАН-28
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
72% 09:00 20,20
08:25 20 Січ
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
62% 08:50 11,20
08:35 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
23
В продажi ПАЗ-38
ГАБОРАК В.В
76% 09:42 26,10
08:40 20 Січ
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
69% 08:55 8,60