На головну

Увага ! Iнформацiя у станi завантаження. Автоматичне поновлення через 15 секунд ...

Табло автостанції (автовокзалу) "КОСІВ"

Розклад руху автобусів, місто КОСІВ (Івано-франківська область, UA)

Час: Маршрут автобуса: Місць: Статус Автобус/Перевізник % Кінцева
Приб.  Варт.
21 травня 2024 р. (Вівторок)
17:30 21 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
На платформi
АТ2242АА
I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
73% 17:55 11,20
17:30 21 Тра
ЗАМАГОРА (ZAMAHORA)
20
На платформi
АТ2921ЕН
ПАЗ-28
КОНОВАЛОВ В.І.
96% 18:45 69,40
17:30 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
8
На платформi
АТ4287ВЕ
МЕРСЕДЕС-18
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
73% 18:25 19,00
17:40 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
9
На платформi
АТ1422СА
I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
73% 17:55 8,60
17:40 21 Тра
БУКОВЕЛЬ ТК (BUKOVEL' TK)
10
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 18:15 19,00
17:55 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
На платформi
СЕ4528ВІ
ПАЗ
АВТОТРАНС КАРПАТИ
61% 19:00 51,70
18:00 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
20
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
0% 18:27 9,40
18:00 21 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
71% 19:05 90,80
18:00 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-17 ( )
12629 АТП ТЗОВ
100% 20:20 188,80
18:00 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
10
В продажi НЕОПЛАН-49
П-ТРАНС
87% 09:00 1600,00
18:10 21 Тра
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKIVS'K)
13
В продажi БАЗ-25
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
97% 19:20 68,20
18:30 21 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
94% 19:25 69,40
18:30 21 Тра
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKIVS'K)
15
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС 24
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 19:40 68,20
18:31 21 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
Вiдмiнено I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
0% 18:55 11,20
18:45 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
94% 21:05 191,50
18:50 21 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
0% 19:05 8,60
22 травня 2024 р. (Середа)
05:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено ІВЕКО-18
БАРАН В.В. (ФОП)
27% 07:45 191,50
05:50 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
39% 08:05 191,50
05:55 22 Тра
КУТИ (KUTY)
10
В продажi БАЗ-24
ЛЬВІВСЬКЕ АТП 14631
94% 12:40 421,80
06:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-25
ТОМЧУК Т.М.
0% 07:50 75,80
06:25 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-19
БАРАН В.В. (ФОП)
97% 13:00 441,60
06:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
96% 08:55 176,40
06:40 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
65% 07:00 18,10
06:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 07:15 10,80
06:55 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
84% 09:10 191,50
07:15 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi БАЗ-25
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
100% 10:20 218,00
07:15 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено ПАЗ-40
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
0% 08:20 22,40
07:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
96% 07:50 11,20
07:25 22 Тра
ТЮДІВ (TIUDIV)
20
В продажi БАЗ-29
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
81% 09:37 183,40
07:40 22 Тра
КУТИ (KUTY)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
100% 11:20 218,00
07:50 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 08:15 11,20
07:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
15
В продажi БОГДАН-25
БАРАН В.В. (ФОП)
65% 10:30 191,50
07:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi БАЗ-29
АВТОТРАНС КАРПАТИ
90% 08:30 74,60
08:05 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
21
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-21
АВТОТРАНС КАРПАТИ
0% 08:26 28,70
08:10 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
77% 09:05 19,00
08:10 22 Тра
СТЕЦЕВА (STETSEVA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МОДУЛЬТРАНС ПП
84% 10:40 248,30
08:11 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
90% 08:30 9,40
08:15 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
84% 08:30 18,10
08:15 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
27
В продажi МЕРСЕДЕС-28
ШКРІБЛЯК М.В. (ФОП)
68% 10:40 154,80
08:15 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
77% 09:00 20,20
08:25 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
96% 08:50 11,20
08:40 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
92% 08:55 8,60
08:40 22 Тра
ТЮДІВ (TIUDIV)
20
В продажi БАЗ-25
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
94% 11:05 183,40
09:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi ФОЛЬКСВАГН 18
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
92% 10:15 71,90
09:00 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 09:25 10,80
09:00 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
Вiдмiнено БОГДАН-25
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 12:10 218,00
09:05 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
94% 10:15 69,40
09:05 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
АВТОТРАНС КАРПАТИ
0% 10:10 51,70
09:10 22 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
81% 10:25 90,80
09:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-27
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 10:05 33,60
09:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
АВТОТРАНС КАРПАТИ
58% 10:03 51,70
09:25 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
81% 11:41 194,90
09:30 22 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 09:55 9,40
09:30 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
92% 09:50 11,20
09:40 22 Тра
РОГАТИН (ROHATYN)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
КОРИДА-ТРАНС ТОВ
92% 10:00 19,00
09:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
28
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
0% 10:32 15,70
09:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
0% 10:05 8,60
10:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
69% 10:41 28,10
10:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТОТРАНС КАРПАТИ
86% 10:20 28,70
10:00 22 Тра
МЕНДЗИЗДРОЄ (MENDZYZDROIE)
3
Вiдмiнено НЕОПЛАН-47
ТУР-ТРАНС-Р
0% 13:50
10:05 22 Тра
БУРКУТ (BURKUT)
24
В продажi ПАЗ-28
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
90% 11:27 68,20
10:15 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС 24
БАРАН В.В. (ФОП)
44% 12:40 191,50
10:20 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 10:45 10,80
10:25 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ГРОС Ф.Г.
96% 11:35 84,60
10:30 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi ПАЗ-28
КОНОВАЛОВ В.І.
95% 13:20 125,50
10:30 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
92% 10:55 11,20
10:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
0% 11:50 29,10
10:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено ПАЗ-39
АВТОТРАНС КАРПАТИ
44% 12:03 74,60
10:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МИХАЙЛЮК В.В. ФОП
90% 11:10 43,20
10:36 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 10:55 9,40
10:40 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
12629 АТП ТЗОВ
100% 13:25 188,80
10:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТОТРАНС КАРПАТИ
86% 11:11 28,70
11:00 22 Тра
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKIVS'K)
15
Вiдмiнено БАЗ-25
12629 АТП ТЗОВ
0% 12:10 53,10
11:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
92% 11:50 20,20
11:05 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
92% 12:00 19,00
11:10 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
27
В продажi БОГДАН-27
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
67% 13:45 194,90
11:15 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 11:40 10,80
11:17 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
77% 11:37 18,10
11:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
0% 11:35 8,60
11:30 22 Тра
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKIVS'K)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
89% 12:40 68,20
11:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-27
БАРАН В.В. (ФОП)
3% 12:15 33,60
11:31 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
92% 11:55 11,20
11:45 22 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 12:05 9,40
11:45 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТОТРАНС КАРПАТИ
86% 12:06 28,70
11:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
86% 13:15 29,10
12:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК М.В. (ФОП)
86% 12:55 28,10
12:05 22 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
КОРИДА-ТРАНС ТОВ
92% 16:15 312,80
12:15 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
96% 14:40 176,40
12:15 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 12:40 10,80
12:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
63% 13:30 62,30
12:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi ПАЗ
АВТОТРАНС КАРПАТИ
53% 13:18 51,70
12:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
29
Вiдмiнено БАЗ-29
БАРАН В.В. (ФОП)
35% 14:50 191,50
12:35 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
88% 13:00 11,20
12:36 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 12:55 9,40
12:40 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
74% 12:55 18,10
12:45 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
АВТОТРАНС КАРПАТИ
69% 13:40 51,70
12:50 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
94% 13:50 69,40
12:50 22 Тра
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKIVS'K)
20
В продажi БОГДАН-27
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
100% 14:00 69,40
13:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
23
В продажi ПАЗ-23
ШЕВЛЯКОВ В.В.(ФОП)
90% 14:05 22,40
13:05 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
88% 13:20 8,60
13:10 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
0% 14:26 29,10
13:15 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 13:40 10,80
13:20 22 Тра
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKIVS'K)
20
В продажi БАЗ-29
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
77% 13:50 29,10
13:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТОТРАНС КАРПАТИ
90% 13:41 28,70
13:25 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ГРОС Ф.Г.
96% 14:40 84,60
13:35 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
АВТОТРАНС КАРПАТИ
29% 14:40 51,70
13:40 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
72% 14:21 28,10
13:40 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi ІВЕКО-18
БАРАН В.В. (ФОП)
53% 15:50 191,50
13:50 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
73% 14:15 11,20
14:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
25
Вiдмiнено БАЗ-27
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 14:45 33,60
14:10 22 Тра
ЛЬВІВ (LVIV)
10
В продажi БАЗ-24
ЛЬВІВСЬКЕ АТП 14631
83% 14:30 17,10
14:10 22 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
77% 15:20 90,80
14:20 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МИХАЙЛЮК В.В. ФОП
90% 15:00 43,20
14:25 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
0% 14:40 8,60
14:30 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
В продажi БАЗ-24
БАРАН В.В. (ФОП)
96% 16:50 191,50
14:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТОТРАНС КАРПАТИ
90% 14:51 28,70
14:30 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi НЕОПЛАН-47
ТУР-ТРАНС-Р
94% 15:20 2100,00
14:35 22 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 15:00 9,40
14:45 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
КОХАНЮК В.І.(ФОП)
90% 15:35 20,20
14:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
28
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
0% 15:32 15,70
14:50 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
15
Вiдмiнено БАЗ-25
12629 АТП ТЗОВ
0% 17:45 199,50
15:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi ФОЛЬКСВАГН 18
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
88% 16:15 71,90
15:00 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 15:25 10,80
15:00 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
5
В продажi НЕОПЛАН-49
МОДУЛЬТРАНС ПП
64% 14:20
15:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БАЗ-24
АВТОТРАНС КАРПАТИ
26% 16:30 74,60
15:00 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
4
Затримка НЕОПЛАН-49
МОДУЛЬТРАНС ПП
43% 16:20 1900,00
15:10 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
73% 16:05 19,00
15:20 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-21
ПОНОР Я.Д.(ФОП)
94% 16:45 69,40
15:30 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
73% 15:55 11,20
15:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 17:50 191,50
15:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТОТРАНС КАРПАТИ
90% 15:50 28,70
15:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
10
В продажi НЕОПЛАН-47
П-ТРАНС
87% 09:30 1300,00
15:35 22 Тра
БУКОВЕЛЬ ТК (BUKOVEL' TK)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МОДУЛЬТРАНС ПП
81% 17:45 173,60
15:36 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 15:55 9,40
15:45 22 Тра
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (IVANO-FRANKIVS'K)
15
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-19
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 16:55 68,20
15:50 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
25
В продажi БАЗ-25
ЯРЕМЧУК М.М. (ФОП)
97% 18:05 183,40
15:50 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
АВТО ПЛЮС ПП
74% 16:10 18,10
16:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
0% 16:15 8,60
16:00 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 16:25 10,80
16:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК М.В. (ФОП)
0% 16:55 28,10
16:10 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
Вiдмiнено ПАЗ
АВТОТРАНС КАРПАТИ
0% 17:00 51,70
16:15 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ГРОС Ф.Г.
96% 17:35 84,60
16:15 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
10
В продажi БОГДАН-27
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
97% 19:00 194,90
16:20 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
20
В продажi ПАЗ-21
КОЛОМИЙСЬКЕ АТП ТДВ
90% 20:00 138,40
16:20 22 Тра
ПОЗНАНЬ (POZNAN')
10
Вiдмiнено НЕОПЛАН-47
П-ТРАНС
0% 12:20 1750,00
16:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
23
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
0% 17:46 29,10
16:31 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
73% 16:55 11,20
16:35 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
29
В продажi БАЗ-29
АВТОТРАНС КАРПАТИ
86% 17:18 74,60
16:40 22 Тра
КУТИ (KUTY)
20
В продажi МЕРСЕДЕС-30
ТАНАСІЙЧУК В.М.
86% 17:05 9,40
16:40 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ШКРІБЛЯК М.В. (ФОП)
0% 19:05 154,80
16:55 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС28
СКІЛЬСЬКИЙ В.І.(ФОП)
0% 18:10 29,10
17:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
21
В продажi МЕРСЕДЕС-31
АВТОТРАНС КАРПАТИ
69% 18:00 51,70
17:00 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МИХАЙЛЮК В.В. ФОП
95% 17:40 43,20
17:05 22 Тра
КОЛОМИЯ (KOLOMYIA)
10
В продажi МЕРСЕДЕС-18
НІМЧУК І.М
71% 17:20 18,10
17:07 22 Тра
ЯВОРІВ (YAVORIV)
18
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
ТИНКАЛЮК М.М.(ФОП)
0% 17:30 10,80
17:10 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
МАРТИЩУК І.П.(ФОП)
72% 17:51 28,10
17:10 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi БОГДАН-34
МАЛКОВИЧ Б.В.(ФОП)
77% 18:05 73,40
17:15 22 Тра
ВЕРХОВИНА (VERKHOVYNA)
2
Вiдмiнено СЕТРА 50
ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЕКСПРЕС ПП
0% 11:00 1600,00
17:30 22 Тра
РОЖНІВ (ROZHNIV)
10
В продажi I-VAN-36
ТОМЧУК Т.М.
73% 17:55 11,20
17:30 22 Тра
ЗАМАГОРА (ZAMAHORA)
20
В продажi ПАЗ-28
КОНОВАЛОВ В.І.
96% 18:45 69,40
17:30 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
18
В продажi МЕРСЕДЕС-18
ПОЗАРУК Т.Ф.(фОП)
73% 18:25 19,00
17:40 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
19
В продажi I-VAN
ПОЛАТАЙЧУК М.М.
73% 17:55 8,60
17:40 22 Тра
БУКОВЕЛЬ ТК (BUKOVEL' TK)
10
Вiдмiнено МЕРСЕДЕС-18
БАРАН В.В. (ФОП)
0% 18:15 19,00
17:55 22 Тра
КОСІВ (KOSIV)
24
В продажi ПАЗ
АВТОТРАНС КАРПАТИ
61% 19:00 51,70